fbpx

Dodatkowa działalność

… jesteśmy po to, aby pomagać

W naszej działalności kierujemy się strategią społecznej odpowiedzialności biznesu (CSR), uwzględniając interesy społeczne oraz aspekty proekologiczne.

Na co dzień angażujemy się w przeróżne akcje charytatywne, działające zarówno lokalnie jaki i o zasięgu krajowym. Wraz z naszymi pracownikami w 2021 roku przekazaliśmy dary dla Fundacji Koci Zakątek, a w roku 2022 dołączyliśmy do akcji „List od Seniora”, przygotowując paczki dla podopiecznych zamieszkujących placówki opieki długoterminowej we Wrocławiu. W marcu 2022 roku uczestniczyliśmy do akcji pomocy dla Ukraińców przyjeżdzających do Polski i wsparliśmy rodzinę współpracującej z Nami opiekunki, przekazując im paczkę składającą się z najpotrzebniejszych rzeczy.

Pomagamy – Wspieramy – Trzymamy kciuki

We wrześniu 2022 roku zostaliśmy partnerem klubu sportowego Sporting Wrocław, biorąc pod swoje skrzydła młodzieżowy zespół siatkarzy. Cieszymy się, że możemy mieć swój wkład w rozwój młodzieży, pomagając w realizacji wyjazdów na mecze i zapewniając potrzebny sprzęt. Z dumą informuje, że jeden z zawodników drużyny otrzymał powołanie do 12-osobowej kadry Dolnego Śląska. Ogromnie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Ponadto, rok później wsparliśmy finansowo jednego z współpracujących z Nami opiekunów, Pana Grzegorza Koziarę, prywatnie zapalonego maratończyka, zapewniając mu wpisowe na Deutsche Post Marathon Bonn. Gratulujemy zajęcia 8. miejsca w swojej kategorii wiekowej i trzymamy kciuki za kolejne starty.

Pomagamy – Wspieramy – Działamy odpowiedzialnie

Ponadto aktywnie działamy proekologicznie, a nasze działania są dwutorowe. Dla współpracujących z nami opiekunów i opiekunek prowadzimy działalność edukacyjną, poprzez udostępnianie na naszej stronie internetowej materiałów dotyczących segregacji odpadów.  link.

Z drugiej strony prowadzimy działania promujące ekologie wśród naszych pracowników biurowych. Zachęcamy ich do świadomego i oszczędnego korzystania z wody – poprzez informowanie o skutkach nadmiernego jej zużycia oraz energii – umieszczając w pomieszczeniach wspólnych lampy z czujnikami ruchu lub przypomnienia o wyłączaniu światła i urządzeń elektrycznych po zakończeniu pracy. Edukujemy również w zakresie segregacji odpadów posiadając kontenery na poszczególne frakcje oraz udostępniając materiały informacje ułatwiające identyfikację odpadów.

Małymi krokami do WIELKICH celów.

WordPress Cookie Notice by Real Cookie Banner