Działamy odpowiedzalnie

… jesteśmy po to, aby pomagać

W naszej działalności kierujemy się strategią społecznej odpowiedzialności biznesu (CSR), uwzględniając interesy społeczne oraz aspekty proekologiczne. Bycie społecznie odpowiedzialnym oznacza dla Nas:

  • inwestowanie w zasoby ludzkie,
  • dbanie o środowisko,
  • pielęgnowanie relacji z otoczeniem.

Na co dzień angażujemy się w przeróżne akcje charytatywne, działające zarówno lokalnie jaki i o zasięgu krajowym. Wraz z naszymi pracownikami w 2021 roku przekazaliśmy dary dla Fundacji Koci Zakątek, a w roku 2022 dołączyliśmy do akcji „List od Seniora”, przygotowując paczki dla podopiecznych zamieszkujących placówki opieki długoterminowej we Wrocławiu. W marcu 2022 roku uczestniczyliśmy w akcji pomocy dla Ukraińców przyjeżdzających do Polski i wsparliśmy rodzinę współpracującej z Nami opiekunki, przekazując im paczkę składającą się z najpotrzebniejszych rzeczy.

We wrześniu 2023 roku, bez chwili zawahania, odpowiedzieliśmy na apel Fundacji DOM -DBAMY O MŁODYCH, prowadzącej zbiórkę materiałów szkolnych dla podopiecznych Placówek Szkolno-Wychowawczych. Wspólnie z naszymi pracownikami zebraliśmy najpotrzebniejsze artykuły szkole i przekazaliśmy je potrzebującym. To dla nas wielka radość i satysfakcji, móc angażować się w takie inicjatywy, które przynoszą realne korzyści dla dzieci i młodzieży.

 

W grudniu 2023, ponownie zostaliśmy świętym Mikołajem. A wszystko za sprawą naszego udziału w VIII edycji świątecznego projektu organizowanego przez Fundację DOM DBAMY O MŁODYCH. Możliwość zrealizowanie marzeń piątek dzieci: Nadii, Filipa, Macieja, Michała i Dawida sprawiła nam bardzo dużo radości.

#RÓŻOWYPAŹDZIERNIK

 

Październik to Miesiąc Świadomości Raka Piersi, w który, w tym roku, również My postanowiliśmy się zaangażować. Wspólnie z Fundacja W związku z Rakiem  rozpoczęliśmy akcję uświadamiania współpracujących z nami kobietą o konieczności samobadania piersi.

🌸 Postanowiliśmy, ze instrukcję jak wykonać domowe badanie piersi,  od dziś wysyłać będziemy, wraz z dokumentami, do współpracujących z Nami Kobiet. 💄🌸

Ponieważ, aby opiekować się innymi, najpierw zadbajmy o SIEBIE. 💪🏻 💗

Pomagamy – Wspieramy –
Trzymamy kciuki

We wrześniu 2022 roku zostaliśmy partnerem klubu sportowego Sporting Wrocław, biorąc pod swoje skrzydła młodzieżowy zespół siatkarzy. Cieszymy się, że możemy mieć swój wkład w rozwój młodzieży, pomagając w realizacji wyjazdów na mecze i zapewniając potrzebny sprzęt. Z dumą informuje, że jeden z zawodników drużyny otrzymał powołanie do 12-osobowej kadry Dolnego Śląska. Ogromnie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

W roku 2023, z ogromną radością i nieskrywanym podziwem dla osiągnięć biegowych, wsparliśmy finansowo jednego z współpracujących z Nami opiekunów, zapalonego maratończyka, Pana Grzegorza Koziarę. Możliwość zapewniania mu udziału w Deutsche Post Marathon Bonn to dla nas wielki zaszczyt.  Panu Grzegorzowi gratulujemy zajęcia 8. miejsca w swojej kategorii wiekowej i trzymamy kciuki za kolejne starty.

Pomagamy- Wspieram – Trzymamy kciuki

Z nieskrywaną dumą i radością w 2023 roku zostaliśmy  partnerami, organizowanego w dniach 1-2 lipca  b.r. na stadionie Śląska we Wrocławiu przy ul. Oporowskiej 62, turnieju Amp Futbol Ekstraklasy. To dla nas wielki zaszczyt móc dołożyć swoją cegiełkę do tego pełnego pasji, emocji i sportowej rywalizacji wydarzenia odbywającego się w naszym mieście.

 

Możliwość wspólnego kibicowania  niestrudzonym piłkarzom, w atmosferze rodzinnego pikniku dającego ogromne wsparcie sportowcom, oraz wszystkim osobą z niepełnosprawnościami, był dla nas wspaniałym doświadczeniem.

Pomagamy – Wspieramy –
Działamy odpowiedzialnie

Ponadto aktywnie działamy proekologicznie, a nasze działania są dwutorowe. Dla współpracujących z nami opiekunów i opiekunek prowadzimy działalność edukacyjną, poprzez udostępnianie na naszej stronie internetowej materiałów dotyczących segregacji odpadów.  link.

Z drugiej strony prowadzimy działania promujące ekologie wśród naszych pracowników biurowych. Zachęcamy ich do świadomego i oszczędnego korzystania z wody – poprzez informowanie o skutkach nadmiernego jej zużycia oraz energii – umieszczając w pomieszczeniach wspólnych lampy z czujnikami ruchu lub przypomnienia o wyłączaniu światła i urządzeń elektrycznych po zakończeniu pracy. Edukujemy również w zakresie segregacji odpadów posiadając kontenery na poszczególne frakcje oraz udostępniając materiały informacje ułatwiające identyfikację odpadów.

Małymi krokami do WIELKICH celów.