Oops...
Slider with alias slider 2 not found.

Opiekuj się Pomagaj Zarabiaj

Z Nami wyjedziesz do pracy
bez zbędnych komplikacji.

WYJEDŹ Z NAMI

Notice: Trying to access array offset on value of type bool in /home/m8012/domains/hilfemed.pl/public_html/wp-content/plugins/pixfort-core/functions/shortcodes/img.php on line 119
Jak wyjechać?

Notice: Trying to access array offset on value of type bool in /home/m8012/domains/hilfemed.pl/public_html/wp-content/plugins/pixfort-core/functions/shortcodes/img.php on line 119
Dowiedź się więcej!

Praca dla opiekunek w Niemczech – Rozpocznij już dziś!

Miejsce zatrudnienia wielu osobom kojarzy się z rutyną, przymusem i obowiązkiem. Nie zawsze jednak musi tak być! Personel HilfeMed jest żywym przykładem na to, że praca może dostarczać poczucia misji, spełnienia i sensu życia. Choć nie zawsze będzie łatwo, każde doświadczenie jest cenne i przyczynia się do naszego rozwoju.

Praca dla opiekunek w Niemczech

Nasza oferta skierowana jest głównie do kobiet, które dobrze mówią w języku niemieckim, a do tego nie boją się podejmować nowych wyzwań. Proponujemy atrakcyjne warunki zatrudnienia, wysokie wynagrodzenie i same sprawdzone zlecenia. Możesz liczyć na długotrwałe zatrudnienie z możliwością częstych powrotów do domu (na przykład miesiąc za granicą na zleceniu, a później miesiąc odpoczynku w Polsce). Staramy się, aby nasza oferta była maksymalnie elastyczna i dopasowana do oczekiwań naszych kandydatek.

Nie ma znaczenia w jakim jesteś wieku – nigdy nie jest za późno na rozpoczęcie nowej ścieżki zawodowej i rozwinięcie skrzydeł!

Praca opiekunki w Niemczech – pomożemy Ci załatwić wszystkie formalności

Wiemy, że najtrudniej jest zacząć! Osoby, które nie miały nigdy do czynienia z zatrudnieniem za granicą, często wahają się przed zrobieniem tego pierwszego kroku ze względu na formalności administracyjne.

Pomagamy zgromadzić i wypełnić wszystkie dokumenty, rozwiewamy wszelkie wątpliwości i udzielamy rad w kwestii przygotowań do wyjazdu. Oferta jest atrakcyjna również ze względów finansowych: jako opiekunka osób starszych w ciągu miesiąca możesz zarobić u nas nawet do 2200 €.

Zostaw kontakt do siebie, oddzwonimy w ciągu 30min!

Pozwól nam skontaktować się z Tobą – wypełnij formularz. Po rozmowie z nami wyjazd do Niemiec nie będzie miał przed Tobą tajemnic!


  *pola wymagane

  Wyjedź z nami w 3 krokach!

  Skontaktuj się z nami

  Zadzwoń lub wypełnij formularz kontaktowy na stronie.

  Odpowiedz na nasze pytania

  Opowiedz o swoich preferencjach dotyczących zlecenia.

  Podpisz umowę

  I przygotuj się do wyjazdu.

  Dlaczego my?

  Profesjonalne wsparcie, zaangażowanie i stały kontakt to podstawy udanej współpracy. W Hilfemed zapewniamy Ci wsparcie doświadczonych i empatycznych koordynatorek, a także jasne warunki zlecenia i pełne przygotowanie do wyjazdu.

  Skontaktuj się z nami
  O nic nie musisz się martwić!
  To my zajmujemy się wszystkimi formalnościami. Potrzebne dokumenty w dwóch egzemplarzach otrzymasz przesyłką kurierską pod swoje drzwi. Następnego dnia kurier odbierze podpisane dokumenty i dostarczy je do nas.
  Czytelne dokumenty!
  Wiemy, że podpisywanie umów wiąże się często z trudnym do zrozumienia językiem urzędowym. W Hilfemed zadbaliśmy o to, żeby nasze umowy były przejrzyste i zrozumiałe, aby każda opiekunka dokładnie znała warunki swojego wyjazdu.
  Nie zostawimy Cię samego!
  Podczas pobytu u osoby starszej będziesz mógł liczyć na pomoc i wsparcie swojego koordynatora. Wiemy, że zaaklimatyzowanie się nie jest łatwe, dlatego będziemy z Tobą w stałym kontakcie.
  Sprawdzone zlecenia!
  Nasi niemieccy partnerzy sprawdzają wszystkie zlecenia, więc masz pewność, że warunki pracy są zgodne ze wcześniejszym opisem.

  Praca z nami to:

  Pełna elastyczność
  Jesteśmy świadomi, że czas potrzebny na przygotowanie do podróży to kwestia personalna. Wspólnie z Tobą wybierzemy dogodny termin wyjazdu i czas trwania umowy.
  Pewne ubezpieczenie
  W pracy opiekuna/ opiekunki osób starszych potrzebny jest spokój i skupienie. Chcemy Ci je zapewnić, dlatego zabezpieczamy Cię na wypadek niespodziewanego.
  Indywidualne podejście
  Nasi eksperci dopasowują oferty do Twoich umiejętności oraz pomagają w przygotowaniach. Będą trzymali rękę na pulsie nawet po Twoim wyjeździe.
  Bezpośredni transport
  Gwarantujemy pewny dojazd do domu seniora, a także powrót z Niemiec. Kompleksowe wsparcie od początku do końca.