Deprecated: str_replace(): Passing null to parameter #3 ($subject) of type array|string is deprecated in /home/m8012/domains/hilfemed.pl/public_html/wp-content/plugins/pixfort-core/redux-framework/inc/class.redux_helpers.php on line 686
O firmie - HilfeMed

O firmie

Czym się zajmujemy?

Firma Hilfemed powstała w 2018 roku i od tego czasu pomaga polskim opiekunkom w znalezieniu pracy w opiece za granicą. Zaufało nam już ponad 8000 osób. Szukamy empatycznych pań, które lubią pomagać innym i chciałyby spróbować swoich sił w pracy jako opiekunka osób starszych w Niemczech. Załatwiamy wszystkie dokumenty i formalności, tłumaczymy wszelkie wątpliwości i pomagamy przygotować się do wyjazdu. Jesteśmy postrzegani jako firma rzetelna i godna zaufania, czego potwierdzeniem jest uzyskany przez nas certyfikat Rzetelna Firma poświadczający naszą wypłacalność, certyfikat TÜV świadczący o wysokiej jakości systemu zarządzania jaki prezentujemy oraz certyfikat KRAZ, czyli dokument informujący o tym, że figurujemy w rejestrze podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia, a wszystkie podejmowane przez nas działania związane z zatrudnieniem są zgodne z prawem. Opinie o naszej firmie możesz przeczytać tutaj.

Pozwól nam sobie pomóc!

Wiemy, że wyjazd do pracy za granicę nie jest łatwą decyzją, jednak może rozwiązać wiele twoich problemów. Wysokie zarobki w Euro pomogą Ci osiągnąć życiową stabilizację i pozbyć się finansowych problemów. Chcemy Ci pomóc – zależy nam, aby każda z naszych opiekunek miała jak najlepsze warunki i czuła się bezpiecznie nie tylko podczas wyjazdu, ale także po zakończeniu zlecenia. Spróbuj swoich sił jako opiekunka osób starszych w Niemczech!